تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی

چرا باید در کلاس های تدریس خصوصی آنلاین زبان شرکت کنیم؟ بسیاری از علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی که در شهرستانها زندگی می کنند به کلان شهر هایی مانند تهران اصفهان شیراز و.. برای استفاده از بهترین امکانات یادگیری زبان انگلیسی نظیر آموزشگاه های معتبر زبان انگلیسی و اساتید مجرب و با سابقه در زمینه آموزش دسترسی ندارند. برخی دیگر از افراد نیز به دلیل مشغله های فراوان فرصت شرکت در کلاس ها زبان را ندارند و نمی توانند مطابق ساعت هایی برگزاری این کلاسها در آموزشگاه حضور پیدا کنند. تا چند سال گذشته این موضوع موجب می شد تا بسیاری از افراد مستعد از حرکت در مسیر علاقه مندی هایشان و تجربه لذت یادگیری باز بمانند.
اما در چند سال اخیر با فراگیر شدن شبکه جهانی اینترنت در شهر ها و شهرستانهای کشور و فعالیت افراد در فضای مجازی موانع موجود در این مسیر نیز هموار شده و زمینه ی یادگیری زبان انگلیسی برای مشتاقان آن فراهم شده است.
با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی آنلاین یادگیری زبان انگلیسی در هر کجا که باشید میسر است و کافیست عزم داشته باشید و بخواهید. برگزاری کلاس خصوصی آنلاین این شرایط را برای افراد علاقمند به آموزش زبان انگلیسی ایجاد می کند تا بتوانند در هر کجا و هر زمان از طریق موبایل یا کامپیوترشان به صورت کاملا زنده و با حضور مدرس به صورت خصوصی زبان انگلیسی را بیاموزند.

تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی

کلاس تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی چگونه برگزار می شود؟

کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی طبق برنامه ریزی مشخص و هماهنگی با استاد شما راس ساعت مقرر برگزار می شود. برای شرکت در این کلاسها تنها به یک کامپیوتر یا گوشی موبایل متصل به اینترنت نیاز دارید. با یک اینترنت ADSL معمولی هم می توان این کار را انجام داد.

همچنین این دوره های آموزشی دارای سطح بندی های مختلفی هستند و شما می توانید در ابتدا تعیین سطحی انجام دهید و بعد مطابق با برنامه ریزی های متخصصان ما پیش بیایید. این دوره ها به واسطه نرم افزار هایی نظیر اسکایپ (Skype) و واتس آپ (Whatsapp) برگزار می شود و به راحتی می توانید با استاد خود در ارتباط باشید. پیشنهاد ما آموزش آنلاین زبان انگلیسی از طریق اسکایپ است. چرا که از طریق این نرم افزار امکان اشتراک گذاری صفحه نمایش مدرس وجود دارد و می توان از آن بعنوان تخته کلاسی استفاده کرد.

شرکت در کلاس خصوصی آنلاین

در صورتیکه شما بخواهید می توانید در کنار چند تن از دوستانتان از امکان آموزش آنلاین زبان استفاده کنید. زبان انگلیسی یک نیاز برای هر قشر در هر سن و سالی است که باید به این موضوع اهمیت داد. چنانچه می خواهید در کلاس های تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی شرکت کنید از بخش ارتباط با مرکز آموزش با ما در تماس باشید.

دوره های خصوصی و نیمه خصوصی بازرگانی

دوره های خصوصی و نیمه خصوصی بازرگانی

موسسه به کلام با در نظر گرفتن نیازهای زبان آموزان به محتوای آموزشی بازرگانی، ترتیبی دیده است تا شما شانس شرکت در دوره های بازرگانی انگلیسی را تحت آموزش تخصصی ترین مدرسین و روش های حرفه ای داشته باشید. در انتهای دوره نیز میتوانید با شرکت در آزمون بین المللی دانشگاه کمبریج، مدرک بین المللی دریافت کنید.
دوره های بازرگانی موسسه به کلام شامل موارد زیر میباشد:
-واژگان بازرگانی
-اصطلاحات بازرگانی
-اختصارات بازرگانی
-مکاتبات بازرگانی
-نحوه مذاکره بازرگانی و فنون مذاکره
-قوانین بازرگانی
-عقد قراردادهای بین شرکتی
-آمادگی آزمون بین المللی دانشگاه کمبریج
و غیره

امروزه بسیاری از شرکت های خصوصی برای برقراری ارتباط در تجارت خود، به زبان بازرگانی انگلیسی نیازمندند که موسسه به کلام این فرصت را برای شما فراهم آورده است.
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دوره نیمه گروهی ترکی

دوره نیمه گروهی ترکی

کلاس های نیمه گروهی ۴ تا ۷ نفره موسسه به کلام که در محیطی آرام و دوستانه برگزار می شود، ویژه ی زبان آموزان محترمی است که زمان مناسبی برای یادگیری زبان ترکی دارند. تمام پروسه آموزش و یادگیری در طول دوره توسط مسئول دپارتمان ارزیابی میشود و در صورت وجود هر نوع مشکل، جلسه پشتیبانی رایگان برگزار می شود.
در کلاس های موسسه به کلام علاوه بر منابع اصلی آموزشی، جزوات آموزشی در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد.
برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره های نیمه گروهی زبان ترکی، با ما تماس بگیرید.

دوره های خصوصی و نیمه خصوصی زبان ترکی

دوره های خصوصی و نیمه خصوصی زبان ترکی

با توجه به روابط تجاری ایران و ترکیه، همسایگی این دو کشور و سفرهای تقریحی و کاری زیاد، نیاز به یادگیری زبان ترکی استانبولی محسوس است.
موسسه به کلام محیطی زیبا و آرام را برای یادگیری شما زبان آموزان عزیز مهیا کرده است. کلاسها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی ۲ یا ۳ نفره تشکیل میشود و اساتید با توجه به هدف، زمان و شرایط زبان آموزان گرامی روش تدریس را انتخاب میکنند. روش تدریس تلفیقی از منابع و متدهای متفاوت سرعت، دقت و انگیزه شما زبان آموزان عزیز را بالا می برد. تعهد کاری موسسه به کلام، دسترسی به اساتید محترم را در تمام طول دوره فراهم‌ میکند و سیستم کنترل پیشرفت تحصیلی و رفع مشکلات احتمالی، یادگیری شما زبان آموزان عزیز را تضمین می کند.
با توجه به شرایط تحصیلی مساعد و رتبه بندی بالای دانشگاه های ترکیه افراد زیادی کشور ترکیه را برای ادامه تحصیل انتخاب میکنند. ما، در موسسه به کلام، به عنوان مشاور کنار شما عزیزان خواهیم بود و دوره های آمادگی برای آزمون TOMER که از آزمونهای الزامی برای ورود به دانشگاه است را برای شما برگزار میکنیم.
برای تعیین سطح و برنامه ریزی مناسب برای رسیدن به هدف تان، با ما تماس بگیرید.

تدریس خصوصی بازرگانی

تدریس خصوصی بازرگانی و نیمه خصوصی بازرگانی

در تدریس خصوصی بازرگانی موسسه به کلام با در نظر گرفتن نیازهای زبان آموزان به محتوای آموزشی بازرگانی، ترتیبی دیده است تا شما شانس شرکت در دوره های  خصوصی بازرگانی انگلیسی را تحت آموزش تخصصی ترین مدرسین و روش های حرفه ای داشته باشید. در انتهای دوره نیز میتوانید با شرکت در آزمون بین المللی دانشگاه کمبریج، مدرک بین المللی دریافت کنید.
دوره های تدریس خصوصی زبان بازرگانی موسسه به کلام شامل موارد زیر میباشد:
-واژگان بازرگانی
-اصطلاحات بازرگانی
-اختصارات بازرگانی
-مکاتبات بازرگانی
-نحوه مذاکره بازرگانی و فنون مذاکره
-قوانین بازرگانی
-عقد قراردادهای بین شرکتی
-آمادگی آزمون بین المللی دانشگاه کمبریج
و غیره

امروزه بسیاری از شرکت های خصوصی برای برقراری ارتباط در تجارت خود، به زبان بازرگانی انگلیسی نیازمندند که موسسه به کلام این فرصت را برای شما فراهم آورده است.
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تدریس خصوصی آیلتس

اگر تصمیم گرفته اید که در آزمون آیلتس شرکت کنید، نیاز به انتخاب یک برنامه ی جامع، دقیق و موثر به همراه یک استاد حرفه ای آیلتس دارید. انجام دادن برنامه ی آماده سازی آیلتس (IELTS Preparation) به شیوه ی درست، صرفه جویی در زمان و هزینه شماست و گرفتن نمره ی دلخواه شما را […]

آموزش و نمایش فیلم به زبان انگلیسی

به منظور ایجاد فضائی کاملاً متفاوت و در عین حال آموزشی برای زبان آموزان موسسه زبان به کلام  هر ماه برنامه ای تحت عنوان آموزش و نمایش فیلم به زبان انگلیسی به صورت ماهیانه برگزار می گردد. این برنامه با هدف توانمند سازی زبان آموزان در چهار مهارت زبانی و در محیطی فراتر از کلاس و به جهت ایجاد فرصتی مناسب برای فعال سازی آموخته های ایشان طراحی و تهیه گردیده است.

«برنامه ی آموزش و نمایش فیلم به زبان انگلیسی» یکبار در ماه در موسسه زبان به کلام برگزار میگردد.

مترجمی کاربردی

مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی مترجمی کاربردی