خرید مدرک آیلتس

خرید مدرک آیلتس تضمینی

اگر که شما نیز دنبال دریافت مدرک آیلتس برای مهاجرت و یا ادامه تحصیل در خارج از کشور هستید حتما تبلیغات مربوط به خرید مدرک آیلتس به چشمتان خورده است. این ترفندی است که بسیاری از دلالان و جعل کنندگان مدرک برای فریب افرادی که در شرایط شما قرار دارند و به هر دلیلی زمان کافی برای یادگیری زبان انگلیسی در سطح آزمون آیلتس را ندارند و یا نتوانسته اند نمره مطلوب را از این آزمون کسب کنند و می خواهند هر چه زودتر کارهای مهاجرتی خود را انجام دهند، بکار میگیرند.

دلالان و کلاه براداران معمولا هزینه متفاوتی از ۳۰ میلیون تا ۱۳۰ میلیون تومان برای فروش مدرک آیلتس تضمینی اعلام می کنند. در اکثر موارد هم این هزینه را منطقی میدانند و توجیحشان این است که برای خرید مدرک آماده ارزش دارد که این هزینه را بپردازید.

مرجع رسمی صدور مدرک آیلتس

حقیقتی که در این زمینه وجود دارد این است که بررسی ها و تمهیدات امنیتی بقدری توسط دانشگاه های پذیرنده و مراکز برگزاری آزمون و ارائه کننده مدرک دقیق انجام گرفته است که جایی برای هر گونه تقلب و جعل وجود ندارد. گرفتن مدرک آیلتس معتبر بدون شرکت در آزمون غیرممکن است. مؤسسه استرالیایی IDP و مؤسسه انگلیسی British Council (برای متقاضیان مهاجرت یا تحصیلات تکمیلی در انگلستان)، وظیفه تصحیح و صدور مدرک رسمی آیلتس به شما را بر عهده دارند.

مرجع رسمی صدور مدرک آیلتس

چرا امکان خرید مدرک آیلتس با استعلام غیر ممکن است؟

هر کدام از مدارکی که پس از آزمون آیلتس برای داوطلبان صادر می شود، یک کد دارد که اعتبار مدرک آیلتس را تایید می کند. به این کد TRF یا کد استعلام آیلتس گفته می شود. این کد توسط سازمان بریتیش کانسیل و دانشگاه کمبریج ارائه می شود و به همین دلیل امکان جعل آن به هیچ عنوان وجود ندارد. بنابراین مدرک آزمون آیلتس حتما باید توسط سازمان معتبر آیلتس صادر شود و در غیر اینصورت هیچ اعتباری ندارد.

 

شرکت در جلسه آزمون آیلتس به جای فرد دیگر

تنها راه تقلب در آیلتس شرکت کردن فرد دیگری بجای داوطلب اصلی در جلسه آزمون است. اما آیا چنین کاری امکان پذیر است؟ معمولا افراد یا شرکت هایی این پیشنهاد را به شما می دهند که ادعا دارند در مراکز آیلتس عواملی را دارند شخص دیگری را بعنوان جایگزین شما در جلسه بپذیرند. اما جنین تلاشی نیز بی فایده خواهد بود زیرا:

۱- اولین دلیل این است که مدارک آیلتس بر روی کاغذهای بسیار پیشرفته ای چاپ می شوند که ضد کپی هستند و نمی توان آن ها را کپی کرد. به همین دلیل کلاه برداران اصلا نمی توانند مدرک اصلی را جعل کنند.

۱- وقتی که وارد جلسه آزمون می شوید باید برای عکاسی جلوی دوربین آن مرکز بایستید. این روی مدرک شما همین عکس چاپ می شود. پس اگر شخص شبیه شما نباشد عکس روی مدرک شما کاملا با شما متفاوت خواهد بود و مطمئنا در مراحل مهاجرت یا اپلای تحصیلی افسر مهاجرتی متوجه این عدم شباهت خواهد شد.

تقلب در آیلتس

۲- در جلسه آزمون باید پاسپورت خود را به عنوان مدرک هویتی نشان دهید. بنابراین چنانچه تصویر شخص با شما شباهتی نداشته باشد نقشه شما لو میرود و تا مدتی از آزمون دادن محروم خواهید شد.

۳- در آزمون Speaking آیلتس ممتحن مجددا مدرک شما را چک خواهد کرد. ممتحن عکس شما را با مدرک شناسایی شما چک می کند و  غیر ممکن است که شرکت یا سازمانی بتواند ادعا کند که می تواند کل این موارد امنیتی را دور بزند و به شما مدرک اصل آیلتس ارائه دهد.

کلاس خصوصی آیلتس

روش مطمئن کسب مدرک آیلتس

توصیه بهکلام به شما این است که بجای هزینه های هنگفتی که دلالان برای مدرک حعلی از شما می خواهند، زمان کافی بگذارید و به صورت خودخوان و یا شرکت در کلاس های آیلتس اساتید مطرح در این زمینه آمادگی لازم برای شرکت در آزمون را کسب کنید و با هزینه ۶ میلیون (قیمت حدودی ثبت نام آیلتس در سال ۹۹) با خیال راحت و بدون استرس در آزمون شرکت کنید و نمره دلخواهتان را کسب نمایید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *