بزرگسالان

بزرگسال

در دنیای امروزی , با توجه به نیاز مبرم به یادگیری زبان انگلیسی و همچنین روند سریع رشد و تحولات پی در پی در جامعه ایجاب نموده است که موسسه بهکلام همانند سایر مراکز آموزشی معتبر بین المللی , خود را به آخرین و پیشرفته ترین متدها و متون آموزشی روز تجهیز نماید.

بر این اساس موسسه بهکلام تاکید به یادگیری و در ۴ مهارت اصلی در زبان (Writing,Speaking,Listening,Reading) دارد. مسلط بودن بر این ۴ مهارت قدم بزرگی در جهت یادگیری کارآمد محسوب می شود.

لذا زبان آموزان می توانند از طریق آموزش کاربردی زبان در قالب موقعیت های واقعی (Read life situation) در بسترهای قابل درک سطح زبان خود را بسنجند.

ویژگی های دوره

طراحی این دوره به صورتی است که مرتفع کننده نیازهای زبان آموزان در زندگی روزمره شان می باش. موسسه بهکلام در محیطی شاد و دوستانه و سرشار از انگیزه بستری را فراهم نموده است. که زبان آموزان بتوانند به نحو احسن از زمان و محیط استفاده کنند. دوره های ویژه بزرگسالان موسسه بهکلام به صورت (ارتباطی Communicative) ,(Interactive) می باشد.

این دوره ها مبتنی بر متدهایی از جمله CLT,ESA,Dogme و  غیره می باشد.

که بهترین نتیجه را برای شما زبان آموزان عزیز فراهم می کند. ما اعتقاد داریم که با داشتن بهتریت اساتید,روشهای نوین, و محیطی بسیار مناسب و آرام بهترین شرایط برای یادگیری شما عزیزان را فراهم کرده ایم.

برای بهره مندی و شرکت در دوره های بزرگسال و برنامه ریزی دقیق با ما تماس بگیرید.

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *