تدریس خصوصی آیلتس |دورههای تدریس خصوصی آیلتس|موسسه آموزش زبان انگلیسی به کلام
خانه / دوره های آموزشی / تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس

اگر تصمیم گرفته اید که در آزمون آیلتس شرکت کنید، نیاز به انتخاب یک برنامه ی جامع، دقیق و موثر به همراه یک استاد حرفه ای آیلتس دارید. انجام دادن برنامه ی آماده سازی آیلتس (IELTS Preparation) به شیوه ی درست، صرفه جویی در زمان و هزینه شماست و گرفتن نمره ی دلخواه شما را ضمانت می کند. از آنجایی که منابع آزمون آیلتس و برنامه های آماده سازی آیلتس بسیار متنوع و گسترده هستند، زبان آموزان غالبا زمان زیادی را صرف یافتن “بهترین منبع آیلتس“، “بهترین استاد آیلتس” و “بهترین برنامه آماده سازی” میکنند.

کلاس خصوصی آیلتس

بعضا این جستجوی طولانی نتیجه ای را عاید زبان آموز نمیکند. از آنجایی که ما در موسسه‌ ی به کلام، خود زمانی زبان آموز بوده ایم و مراحل یادگیری زبان انگلیسی را گذرانده ایم و سپس به عنوان مدرس سالها تجربه ی کار در زمینه های مختلف به ویژه تدریس خصوصی آیلتس و تافل را داریم کاملا به نیازهای زبان آموزان و مشکلاتی که در این راه با آنها مواجه هستند اشراف داریم.

برای پاسخگویی به این نیازها و رفع این سردرگمی ها دوره های متنوع تدریس خصوصی آیلتس، تدریس خصوصی تافل و … طراحی کرده ایم.

آیلتس چیست؟

آیلتس مخفف عبارت (International English Languege Testing System) می باشد. آزمون آیلتس برای افرادی در نظر گرفته شده است که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند. این آزمون مشترکاََ توسط دانشگاه کمبریج،کنسول بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می شود. در آزمون آیلتس کلیه مهارت های شما یعنی (writinng,reading,speaking,listening) مورد ارزیابی قرار می گیرد.

برای آگاهی بیشتر می توانید به مقاله آیلتس چیست مراجعه نمائید.

آزمون آیلتس به دو صورت انجام میشود :

آیلتس آکادمیک (Academic) :کسانی که قصد دارند تحصیلات خود را در دانشگاه های انگلیسی زبان تکمیل کنند می توانند در این آزمون شرکت کنند.

آیلتس جنرال (General) : کسانی که قصد دارند برای اقامت،کار،اخذ دیپلم به کشورهای انگلیسی زبان را دارند می توانند در آزمون آیلتس جنرال شرکت کنند.

تفاوت آیلتس آکادمیک و جنرال

برای آگاهی بیشتر می توانید به مقاله نحوه برگزاری آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال مراجعه نمایید.

نمره دلخواه

برای گرفتن نمره ی دلخواهتان باید در ۳ ناحیه خود را تقویت کنید :
۱. سطح زبان انگلیسی عمومی( General level of English)
۲.مهارت های آزمون ( Test skills)
۳. دانستن این که آزمون چگونه تصحیح میشود.
سطح زبان انگلیسی عمومی
آیلتس (IELTS ) اساسا یک آزمون زبان انگلیسی است و هرچه سطح زبان عمومی شما بالاتر باشد نمره ی آیلتس شما بالاتر خواهد بود. بنابراین، صرفا مطالعه و یادگیری مهارت های آیلتس(IELTS skills) و انجام دادن آزمون های آزمایشی کافی نخواهد بود اگر سطح زبان انگلیسی عمومی شما پایین باشد.
احتمالا این زمانبر ترین قسمت برنامه ی آماده سازی آیلتس می باشد. اغلب آموزشگاه های زبان برای ارتقای ۰.۵ تا ۱ نمره ای آیلتس حدود ۶ ماه پیشنهاد میدهند.

مهارت های آزمون آیلتس

آزمون آیلتس از ۴ قسمت تشکیل شده است: خواندن( Reading )، شنیداری (Listening )، گفتاری( Speaking ) و نوشتاری( Writing ). هر کدام دارای پرسش های متنوع می باشد و هر پرسش نیازمند به دست آوردن یک مهارت خاص میباشد.
برای مثال، متقاضیان آیلتس آکادمیک ممکن است یکی از ۷ نوع سوال را در رایتینگ تسک ۱ ببینند. پاسخگویی درست به هر کدام از این سوالات مستلزم کسب مهارت متفاوتی است.
در ریدینگ و لیسنینگ بیش از ۱۰ نوع سوال وجود دارد که برای پاسخگویی به آنها باید مهارت ها و استراتژی های مختلفی را به دست آورد‌.
بخش اعظم برنامه آماده سازی آیلتس شما باید به یادگیری این مهارت ها اختصاص یابد. ترکیب این مهارت ها و سطح زبان عمومی بالا به کسب نمره بالا منجر میشود.
سریع ترین و موثرترین راه برای ارتقای نمره آیلتس شما این است که دقیقا بدانید ممتحنین چه میخواهند تا همان را به آنها ارائه دهید. عمده فعالیت ما در موسسه زبان بهکلام حول این موضوع میچرخد. هرچند صرفا با یادگیری این نکات نمی توانید نمره بالا کسب کنید. ترکیب این نکات و ارتقای سطح زبان انگلیسی عمومی و مهارت های چهار گانه به کسب نمره بالا می انجامد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها و برنامه ریزی مناسب برای رسیدن به نمره دلخواهتان با ما تماس بگیرید.

کلاس خصوصی پی تی ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button