آموزش زبان فرانسه

تدریس خصوصی فرانسه

زبان فرانسه پس از زبان انگلیسی از پرکاربردترین زبانهای دنیا محسوب می شود و همانطور که میدانید تاریخچه ای بسیار غنی در ادبیات، هنر، فرهنگ و سیاست دارد. قدمت زبان فرانسه باعث شده تا به عنوان یکی از زبانهای رسمی در سازمان ملل، ناتو، وتو، اتحادیه اروپا و بسیاری از سازمان های مهم جهانی شناخته شود و زبان اصلی کشورهای فرانسه، ایالت کبک در کانادا، موناکو و بخش های دیگری در کانادا و ایالات متحده باشد. به همین جهت هرساله عده زیادی که قصد مهاجرت به فرانسه یا ایالت کبک کانادا را دارند، به یادگیری زبان فرانسه می پردازند و در کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه شرکت می کنند. اگر که شما نیز قصد یادگیری زبان فرانسه را دارید در این مقاله با ما همراه باشید.

یادگیری زبان جدید بخصوص زبان فرانسه که نسبت به زبان انگلیسی پیچیدگی بیشتری دارد، در وهله اول ممکن است همانند قدم زدن در دنیای جدید و ناآشنا به نظر برسد، اما باید بدانید که می توانید با آموزش صحیح و استفاده از تجربیات اساتید برتر زبان فرانسه این مسیر را برای خود هموار نمایید و لذت یادگیری و صحبت کردن به زبان شیرین فرانسه را برای خود دو چندان کنید.

استاد خصوصی فرانسه

کلاس خصوصی فرانسه

بهترین روش برای یادگیری زبان فرانسه شرکت در کلاس های آموزشی آموزشگاه ها به صورت گروهی و یا خصوصی است. چرا که مواجه شدن با منابع آموزشی فرانسه ممکن است در ابتدای کار نتوانید به خوبی با آموزش ها و تمرینات ارتباط برقرار کنید و نتوانید یادگیری را به صورت خودخوان پیش ببرید. در صورتی که دلیل مشغله های مختلف شرایط حضور به موقع در کلاس های گروهی آموزشگاه را نداشته باشید، کلاس خصوصی فرانسه به صورت حضوری و یا آنلاین گزینه پیشنهادی اساتید موسسه بهکلام به شما عزیزان است.

تدریس خصوصی زبان فرانسه برای چه افرادی مناسب است؟

 • افرادی که برای کار و یا تحصیل قصد مهاجرت به فرانسه یا کانادا یا سایر کشورهای فرانسه زبان را دارند.
 • افرادی که اقتضای شغل و روبط و مسافرت های کاری نیاز دارند تا فرانسه بدانند.
 • افرادی که وقت کمی برای آموزش دیدن زبان فرانسه در اختیار دارند و نمی توانند همراه با برنامه ریزی کلاس های گروهی پیش بروند.
 • افرادی که ارتباطات کاری زیادی با فرانسه دارند و برای تجارت بهتر نیاز به برقراری ارتباط به صورت فرانسوی را دارند.

یادگیری زبان فرانسه برای مهاجرت

مزایای دوره تدریس خصوصی زبان فرانسه

 1. کلاس های خصوصی فرانسه به صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود.
 2. مشخص کردن زمان، روز و محل برگزاری کلاس های خصوصی فرانسه تماما با هماهنگی زبان آموز صورت می گیرد.
 3. در کلاس های تدرس خصوصی فرانسه تمامی زمان استاد فرانسه به آموزش و رفع اشکالات شما اختصاص پیدا می کند.
 4. در این کلاس ها مدرس با توجه به اینکه زمان بیشتری را به آموزش شما اختصاص می دهد، خیلی راحت‌تر و بهتر می‌تواند قواعد سخت و استثناها را آموزش دهد.
 5. مدرس زبان فرانسه با توجه به سطح دانش و مهارتهایی که دارید برنامه ریزی خاص و مشخصی را برایتان در نظر می گیرد.
 6. مدرس می تواند همزمان به پیش رفتن کلاس، از کتاب‌های کمک آموزشی بیشتری در جهت تقویت زبانی نیز استفاده کند.
 7. زبان آموز می‌تواند شهریه کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسوی را در همان جلسه اول یا به در پایان دوره پرداخت کند.
 8. در این کلاس ها ارتباط مؤثر و رودررویی بین زبان آموز و مدرس وجود دارد و خبری از استرس و ترس از سؤال پرسیدن زبان آموز و همچنین خجالت او وجود ندارد.
 9. در چنین کلاس هایی شما می توانید تمامی سوالات گرامری و لغوی و.. خود را از استاد زبان فرانسه بپرسید و نگران محدود بودن زمان کلاس و نبود فرصت کافی استاد برای پاسخگویی را نداشته باشید.

تحصیل در فرانسه

هزینه کلاس خصوصی فرانسه

هزینه تدریس خصوصی زبان فرانسه نیز همانند سایر زبانها به تجربه و سابقه مدرس ، مدرک تحصیلی ، روش تدریس  و … بستگی دارد و بهترین راه این می باشد که شما از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا آنها بعد از صحبت با شما و اطلاع از شرایط شما قیمت یا هزینه تدریس خصوصی زبان فرانسه و یا زبان های دیگر را به شما اعلام نمایند.اما درکل با توجه به کیفیت بالای دوره ها و کلاس های ما، هزینه هایی که ما به شما اعلام می نماییم قطعا مناسب و منصفانه خواهد بود.ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان افتخار ماست…

علاوه بر میزان تجربیات استاد خصوصی فرانسه، دو مورد روی تعیین شهریه کلاس فرانسه تاثیر گذارند:

 1. میزان سطح زبان آموز و هدف او
 2. محل برگزاری کلاس خصوصی

در صورتی که تصمیم بر تشکیل کلاس در منزل شما گرفته شود، علاوه بر هزینه تهیه کتابهای آموزشی، پرداخت هزینه ایاب و ذهاب استاد بر عهده شما خواهد بود.

شهریه کلاس تدریس خصوصی زبان فرانسه می‌تواند در همان جلسه اول یا در پایان دوره پرداخت شود. برای اینکه اطلاعات دقیقی از شهریه داشته باشید، باید با موسسه یا مدرس خود از قبل هماهنگ کنید. جهت هماهنگی جلسه تعیین سطح رایگان و اطلاع از تخفیف‌های ویژه‌ای که برای کلاس های فرانسه در موسسه بهکلام در نظر گرفته ایم، می توانید از طریق شماره زیر با ما در تماس باشید.

کلاس خصوصی پی تی ای

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *