why behkalam

چـرا موسسه زبـان بهــکلام؟

برگزاری کلاس های خصوصی

به صورت آنلاین و حضوری

زیر نظر اساتید مجرب

۱. کلاس های ما خصوصی و نیمه خصوصی هستند و تنها شما ( و نهایتا ۳ نفر از دوستان تان ) در کلاس حضور دارید. این بدان معناست که شما منحصرا از تمام توجه استاد بهره مند میشوید و استاد بهتر از نیازهای شما آگاه خواهد شد و برای رفع آن نیازهای شما عزیزان بهتر برنامه ریزی خواهد کرد.

۲. دوره ی شما به طور اختصاصی برای شخص شما طراحی خواهد شد. ما از نقاط قوت و ضعف شما آگاه خواهیم شد و بهترین منابع ممکن را از مجموعه ی گسترده و متنوع منابع موجود به شما ارائه خواهیم داد.

۳. دوره های تدریس خصوصی و نیمه خصوصی زبان موسسه به کلام بسیار انعطاف پذیر هستند. شما برنامه ی زمانی دوره ها را انتخاب میکنید. چنانچه با مشکل زمان روبرو هستید و امکان حضور در کلاس را در ساعت مقرر ندارید، میتوانید با هماهنگی با موسسه در ساعات دلخواه، کلاس داشته باشید.

۴. شما میتوانید در به کلام از اینترنت رایگان استفاده کنید و به راحتی در آزمون های آنلاین TOEFL iBT شرکت کنید و مطالب مورد نیاز برای کلاس را دانلود کنید.

۵. اساتید موسسه به کلام خارج از کلاس نیز از طریق تلفن همراه، ایمیل و تلگرام شما را از راهنمایی هایشان بهره مند خواهند کرد‌. هر زمان که برای شما سوالی پیش بیاید، آنها پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

۶. چنانچه با کمبود زمان روبرو هستید، موسسه به کلام این امکان را به شما میدهد تا در کلاس های فشرده و فوق فشرده آمادگی آزمون شرکت کرده و در سریع ترین زمان ممکن به نمره دلخواه خود برسید.

۷. اساتید موسسه به کلام از باتجربه ترین اساتید تهران هستند و تجربه درخشان آنها ضامن موفقیت شما در یادگیری هرچه زودتر زبان و موفقیت در آزمون های بین المللی میباشد.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.