موسسه بین المللی پارسیان به کلام با هدف ارائه خدمات متمایز در صنعت آموزش زبان در همه سطوح از پایه تا آزمون های بین المللی، همراه شما زبان آموزان خواهد بود.
این مجموعه با به کار گیری اساتید حرفه ای و مجرب تهران، شما عزیزان را در رسیدن به اهداف خود در حوزه زبان های خارجی یاری میکند. با خدمات آموزشی مجموعه ما که با بالاترین سطح به شما ارائه میگردد، تمامی نیازهای زبانی شما رفع خواهد شد. باور ما بر این است که با معرفی و ارائه بهترین، سریع ترین و کارآمدترین روش های آموزش، راه رسیدن شما به هدف تان هموار میگردد. در همین راستا، تلاش شده است تا برای آموزش بهتر شما زبان آموزان، نوین ترین و موثرترین روش ها به کار گرفته شود.
موسسه بین المللی پارسیان به کلام دوره های آموزشی متنوعی را به شما زبان آموزان ارائه میدهد که شامل موارد زیر میباشد:
دوره های VIP
دوره های مکالمه
دوره های تخصصی آیتلس
دوره های تخصصی تافل
دوره های تخصصی انگلیسی بازرگانی
دوره های حرفه ای بحث آزاد
دوره های فیلم و اصطلاحات
دوره های بزرگسالان
دوره های نوجوانان
دوره های کودکان
دوره های عمومی و تخصصی برای شرکت ها
دوره های اساتید
دوره های عمومی و تخصصی ترکی استانبولی
دوره های عمومی و تخصصی آلمانی
دوره های عمومی و تخصصی فرانسه
دوره های آمادگی آزمون های بین المللی
دوره های آمادگی مصاحبه سفارت
و …
کلاس های آموزشی موسسه بین المللی پارسیان به کلام به دو صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار میگردد. تعداد نفرات شرکت کننده در کلاس های خصوصی بین ۱-۳ نفر و کلاسهای نیمه خصوصی بین ۵-۸ نفر میباشد.
چنانچه زمان کافی برای رسیدن به هدف خود دارید، توصیه ما شرکت در کلاس های نیمه خصوصی میباشد. این کلاسها به دلیل کم جمعیت بودن آنها، فرصت مناسبی را برای حضور فعال در کلاس به شما میدهد و پروسه یادگیری شما را سرعت میبخشد.
چنانچه به دلیل محدودیت زمان، تمایل به شرکت در کلاس های نیمه خصوصی ندارید، بهترین و سریع ترین گزینه برای رسیدن به هدفتان، شرکت در کلاس های خصوصی موسسه بین المللی پارسیان به کلام میباشد. به منظور استفاده بهینه از زمان شما، کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی میتواند در محل کار و یا منزل شما برگزار گردد.
تعداد جلسه های مورد نیاز شما، رابطه مستقیم با زمان و هدف شما دارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و تعیین سطح رایگان با موسسه بین المللی پارسیان به کلام تماس بگیرید.