کلاس آنلاین بحث آزاد

کلاس آنلاین بحث آزاد Free discussion

آموزش آنلاین در حال حاضر یکی از پر مخاطب ترین روش های آموزش، مخصوصا در حوزه زبان های خارجی می باشد. بسیاری از علاقه مندان به یادگیری زبان، با وجود مشکلاتی مانند ترافیک و اتلاف وقت در رفت و آمد و یا دوری از آموزشگاه مورد نظر خود، به دنبال راهی برای یادگیری زبان مورد علاقه خود هستند. به جز حضور در کلاس های متداول زبان انگلیسی، هر زبان آموز نیاز به انجام فعالیت های جانبی دیگری دارد. یکی از متداول ترین و مطرح ترین فعالیت ها، شرکت در کلاس های آنلاین بحث آزاد Free discussion می باشد.

هدف از شرکت در کلاس آنلاین بحث آزاد

زبان آموزان برای یادگیری زبان انگلیسی در کلاس های متداول به صورت های مختلف شرکت می کنند. در روند یادگیری زبان، مهم ترین گزینه برای به نمایش گذاشتن میزان یادگیری مهارت بالا در زمینه Speaking می باشد. هر چند این مهارت خود نیاز به تقویت جنبه های دیگر آموزش زبان دارد. اما، در نهایت توانایی صحبت کردن به صورت Accurate و Fluent بسیار حائز اهمیت است.

همانطور که گفته شد کلاس های بحث آزاد جزو پر مخاطب ترین کلاس های جانبی برای تقویت زبان انگلیسی، مخصوصا مهارت اسپیکینگ Speaking میباشد. به دلیل اهمیت بالای قدرت مکالمه در روند یادگیری زبان انگلیسی،‌ کلاس های فری دیسکاشن، کلاس های مکالمه محوری هستند که به غیر از تقویت مهارت گفتاری به جنبه های دیگر یادگیری زبان انگلیسی از جمله دایره لغات Vocabulary، گرامر Grammar،‌ اصطلاحات Expressions و Idioms پرداخته خواهد شد.

امروزه دوره های زبان مختلفی در دسترس می باشد که بر اساس نیاز زبان آموزان به وجود آمده است. دوره‌ی بحث آزاد به صورت آنلاین و از طریق تماس تصویری اسکایپ میباشد و از تمامی نقاط ایران و جهان می توانید در کلاس های بحث آزاد زبان انگلیسی موسسه بهکلام با حضور اساتید مختلف از جمله استاد سجادی، شانژاد، نجفی، عسگری و … شرکت کنید.

زبان آموزان در این کلاس ها توانایی صحبت کردن درباره ی ایده ها و نظرات نسبتا پیچیده، اصطلاحات عامیانه و روزمره، مکالمات سطح پیشرفته، بیان عقاید و نقطه نظرات موافق و مخالف و صحبت درباره اخبار روزمره، بحث درباره برنامه های آینده، تفسیر فیلم و موسیقی، تفسیر تفاوت های فرهنگی و اجتماعی و غیره را می آموزند که در نهایت منجر به تقویت مهارت های گفتاری و شنیداری، افزایش دایره لغات، بهبود Fluency و Accuracy و پیشرفت چشمگیر Pronunciation و Intonation زبان آموزان می شود.

نحوه برگزاری کلاس های بحث آزاد Free Discussion

این دوره ها به شکل فشرده و با رویکردی بسیار نتیجه بخش و کاملا تخصصی، برنامه ریزی شده و ارائه میگردد.

  • دوره بحث آزاد به صورت فشرده و آنلاین ارائه میشود.
  • روزها و زمان برگزاری دوره بحث آزاد Free Discussion ، پنج شنبه ها ساعت ۱۲٫۳۰ الی ۱۴ میباشد.
  • حداکثر ظرفیت این دوره ۱۰ نفر میباشد.
  • برگزاری دوره بحث آزاد با حضور استاد هومن عسگری میباشد.
  • هزینه این دوره مبلغ ۹۰۰٫۰۰۰ تومان میباشد که خوشبختانه شما میتوانید با مشاوران ما تماس گرفته و کد تخفیف ۵۰% را دریافت نمایید و تنها با مبلغ ۴۵۰٫۰۰۰ تومان در این دوره ۱۰ جلسه ای حضور داشته باشید.

چطور باید کلاس بحث آزاد Free Discussion بهکلام ثبت نام کنم؟

با موسسه بهکلام تماس بگیرید و کد تخفیف ۵۰% را از ما دریافت کنید.

  • ۰ تومان