TTC | موسسه آموزش زبان انگلیسی به کلام

TTC

برگرفته از عبارت Teacher Training Course (دوره تربیت مدرس) می باشد، دوره ای کاملاً عملی است. با گذراندن این دوره شما  می توانید زبان انگلیسی را به کودکان و بزرگسالان آموزش دهید و همچنین خود را برای گذراندن دوره ها  و آزمون های بین المللی تدریس از قبیل CELTA و TKT آماده سازید.

دوره های TTC

با توجه به گروه های سنی، رشد شناختی زبان آموزان (کودکان، نوجوانان و بزرگسالان)، و تفاوت های بنیادی در روش و نوع یادگیری ایشان، دوره های TTC موسسه زبانهای خارجی به کلام به دو دوره کلی “تربیت مدرس زبان  برای کودکان (Young Learners TTC)” و “تربیت مدرس زبان برای بزرگسالان (Adult Learners TTC)” و هر دوره نیز به دو زیر مجموعه “ضمن خدمت (In-service)” و “پیش از خدمت (Pre-service)” تقسیم می گردند. علاقمندان بر حسب نیاز ، علاقمندی و شناختی که از خود دارند و مشاوره ای که با مسئول برگزاری دوره ها انجام می دهند امکان شرکت در دوره های تربیت مدرس زبان TTC را مشروط به گذراندن مراحل مقدماتی خواهند داشت.

اهداف دوره های TTC

ایجاد درک اولیه از مبانی، موضوعات و مهارت های اصلی تدریس عملی (اسکلت ساختمان تدریس) در شرکت کنندگان و همچنین بالا بردن اعتماد به نفس ایشان برای برگزاری کلاس های پر بازده و با نشاط.
کمک به شرکت کنندگان برای ایجاد خلاقیت های فردی در تدریس. این امر در نتیجه مطالعات فردی، مشاهدات تدریس مدرسین با تجربه و همکاران، و TPهای (Teaching Practice) متعدد و البته تجربه به وجود می آید،
انجام TPهای  متعدد توسط شرکت کنندگان در طول دوره برای ملموس کردن تک تک موضوعات مطرح شده در دوره و برطرف  کردن مشکلات احتمالی ایشان و کاستن از استرس شرکت کنندگان.
هدفمند کردن تفکر شرکت کنندگان از نظر طراحی و ارائه دروس در کلاس،
آشنا نمودن شرکت کنندگان با اصول حرفه ای تدریس،
ایجاد اشتیاق و دلیل برای قدم برداشتن و  ادامه “رشد حرفه ای (Professional Development)” و حرکت به سمت مدارک و مدارج بالاتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *