همه چیز درباره آزمون آیلتس

همه چیز درباره آزمون آیلتس

همه چیز درباره آزمون آیلتس

اول از همه باید بدانید که آزمون آیلتس آزمونی است کاملا استاندارد یعنی تمام جنبه ها در نظر گرفته شده است. شما در هر جای دنیا امتحان دهید باید تقریبا یک نمره خاص را کسب کنید و بسته به منطقه و کشور نمره ها عوض نمی شوند.
درباره آیلتس باید بدانید که این آزمون برای افرادی که از ناتوانی های خاصی همچون نابینایی ، کم بینایی ، مشکلات تکلم ، مشکلات حرکتی و هر نوع معلولیت خاص دیگری هم دارند می توانند با شرایط خاص در آزمون آیلتس شرکت کنند.
درباره آزمون آیلتس باید بدانید که به دو صورت آکادمیک و جنرال برگزار می شود. برای اهداف تحصیلی و پژوهشی آزمون آکادمیک و برای اهداف عمومی زبان آزمون جنرال در نظر گرفته شده است.
هر چهار مهارت در آزمون آیلتس مورد بررسی و سنجش قرار می گیرد.
درباره آیلتس یکی از مسائلی که مهم است طول آزمون است. این آزمون حدود سه ساعت به طول می انجامد.
مدرک آزمون آیلتس تا دو سال اعتبار دارد. معمولا سازمان ها و دانشگاه ها بعد از این زمان مدرک شما را قبول نمی کنند مگر اینکه شما بتوانید مدارکی را ارائه دهید که در طول این مدت نیز در حال یادگیری زبان بوده اید و زبان انگلیسی خود را بهتر کرده اید.
۱۳ روز بعد از آزمون می توانید آنلاین نمرات خود را ببینید و تا ۲۸ روز بعد این نمرات در سایت خواهند بود. یک نسخه از کارنامه آزمون آیلتس هم در اختیار شما قرار خواهد گرفت که باید آن را حفظ کنید.
درباره آیلتس مسائل بسیار زیادی وجود دارد اما اگر همه اطلاعات درباره آیلتس را میخواهید بدانید در سایت آموزشگاه به کلام آورده شده است. شما می توانید با یک جستجوی ساده در سایت به تمام اطلاعات مورد نیاز درباره امتحان آیلتس دست پیدا کنید.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *