تدریس خصوصی مکالمه

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

دوره های تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی را به دوستانی پیشنهاد میکنیم که به هر دلیلی تصمیم به فراگیری زبان دوم (انگلیسی, فرانسه, آلمانی و ترکی استانبولی) در کوتاه ترین زمان ممکن را دارند و به جهت اهمیت فراوان این مسئله، زمان کافی نیز برای مطالعه در نظر گرفته اند، زیرا شرکت در این نوع کلاس های آموزش فشرده زبان انگلیسی که بصورت هر روزه برگزار می شوند، می تواند به دلیل قرار گرفتن مستمر و هر روزه در معرض زبان تاثیر فوری و بسزایی در پیشرفت یادگیری متقاضیان داشته باشد، به شرط اینکه برابر با مقدار زمانی که در کلاس حضور دارند، در منزل نیز به همان اندازه زمان برای مطالعه در نظر بگیرند.

با این حال مکررا در جلسه مشاوره و تعیین سطح با دوستانی مواجه میشویم که علیرغم مشغله های فراوان از نظر شغلی و غیره و طبیعتا نداشتن زمان کافی جهت شرکت در این نوع دوره های فشرده مکالمه زبان انگلیسی, همچنان اصرار بر ثبت نام در این دوره ها دارند !!!؟؟

در حالیکه به طور قطع با توجه به حجم بالای مطالب ارائه شده در هر جلسه و منابع کمک آموزشی که در سیلابس هر جلسه کلاس های موسسه به کلام گنجانده شده است، زبان آموز با مشغله هایی که در طول روز دارد، موفق به مطالعه و آماده سازی مطالب هر جلسه کلاس نخواهد شد.

و این یعنی عدم کسب نتیجه و خروجی مطلوب از کلاس زبان و یا حتی دلزده و نا امید شدن از یادگیری و رها کردن کار در طول ترم . پس به این نتیجه میرسیم که دوره های فشرده زبان انگلیسی (دوره های فشرده هر روزه شنبه تا چهارشنبه) یا هر زبان خارجی دیگر برای زبان آموزانی طراحی شده است که تقریبا مشغله خاصی جز یادگیری زبان در کوتاهترین زمان ممکن ندارند.

مرتبط بخوانید: جملات کاربردی در زبان ترکی استانبولی

مزایای شرکت در کلاس تدریس خصوصی مکالمه زبان

چرا بهترین راه یادگیری زبان تدریس خصوصی است؟

این کلاس ها بهترین گزینه برای افرادی است که به دلیل محدودیت زمانی نمیتوانند در کلاس های آموزشگاه شرکت کنند، زیرا کلاس های تدریس خصوصی مکالمه  مجموعه ما محدودیت مکانی و زمانی ندارد و میتوانید زمان دلخواه خود را انتخاب کنید.

در کلاس های تدریس خصوصی برنامه‌ریزی برای کلاسها مطابق با زمانی که در اختیار دارید انجام می شود.

میزان موفقیت شما توسط معلم خصوصی زبان انگلیسی ارزیابی میشود.

از دیگر مزیت های کلاس خصوصی مکالمه این است که در کمترین زمان بیشترین بازدهی را خواهید داشت.

اساتید مجرب ما به بهترین شکل اصول و قواعد مکالمه را به شما آموزش میدهند و نکاتی مهم را به شما متذکر می شوند.

در کلاس های تدریس خصوصی مکالمه اساتید ما زمان بیشتری برای پاسخ گویی به سوالات شما دارند و تمام زمان کلاس صرف آموزش و رفع اشکالات شما می شود.

اساتید موسسه به کلام بهترین و معتبر ترین کتاب ها را به شما معرفی می کنند تا در مسیر صحیح آموزشی قرار بگیرید و به اهدافتان برسید.

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در درباره دوره های مکالمه زبان و تعیین سطح رایگان با شماره زیر تماس بگیرید.

کلاس خصوصی پی تی ای