تدریس خصوصی تافل

به تافل (TOEFL) نیاز دارید؟
در کلاس های تدریس خصوصی تافل و نیمه خصوصی آمادگی آزمون تافل در بهکلام شرکت کنید و در سریع ترین زمان ممکن به نمره دلخواه خود برسید. شرکت در کلاس های گروهی زمان بر و فرساینده میباشد و در مقایسه با کلاس های خصوصی بازدهی کمتری دارد چرا که کل زمان کلاس به شخص شما اختصاص داده نمیشود. بنابراین برای کسب سریع تر نمره دلخواه خود در آزمون تافل، کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی به شما توصیه میگردد.

چرا به کلام ؟

۱

کلاس های ما بصورت تدریس خصوصی تافل و نیمه خصوصی هستند و تنها شما ( و نهایتا ۳ نفر از دوستان تان ) در کلاس حضور دارید. این بدان معناست که شما منحصرا از تمام توجه استاد بهره مند میشوید و استاد بهتر از نیازهای شما آگاه خواهد شد و برای رفع آن نیازهای شما عزیزان بهتر برنامه ریزی خواهد کرد.

۲
دوره ی شما به طور اختصاصی برای شخص شما طراحی خواهد شد. ما از نقاط قوت و ضعف شما آگاه خواهیم شد و بهترین منابع ممکن را از مجموعه ی گسترده و متنوع منابع آزمون تافل برای شما انتخاب خواهیم کرد.

۳
دوره های تدریس خصوصی تافل و نیمه خصوصی تافل موسسه به کلام بسیار انعطاف پذیر هستند. شما برنامه ی زمانی دوره ها را انتخاب میکنید. چنانچه با مشکل زمان روبرو هستید و امکان حضور در کلاس را در ساعت مقرر ندارید، میتوانید با هماهنگی با موسسه در ساعات دلخواه، کلاس تافل داشته باشید.

۴
شما میتوانید در به کلام از اینترنت رایگان استفاده کنید و به راحتی در آزمون های آنلاین TOEFL iBT شرکت کنید و مطالب مورد نیاز برای کلاس را دانلود کنید.

۵
اساتید موسسه به کلام خارج از کلاس نیز از طریق تلفن همراه، ایمیل و تلگرام شما را از راهنمایی هایشان بهره مند خواهند کرد‌. هر زمان که برای شما سوالی پیش بیاید، آنها پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

۶
چنانچه با کمبود زمان روبرو هستید، موسسه به کلام این امکان را به شما میدهد تا در کلاس های فشرده و فوق فشرده آمادگی آزمون شرکت کرده و در سریع ترین زمان ممکن به نمره دلخواه خود برسید.

۷
اساتید تافل موسسه به کلام از باتجربه ترین اساتید تهران هستند و تجربه درخشان آنها ضامن موفقیت شما در آزمون تافل میباشد.

مشاوره رایگان تافل