دوره نوروزی زبان انگلیسی | موسسه آموزش زبان انگلیسی به کلام
خانه / دوره نوروزی زبان انگلیسی

دوره نوروزی زبان انگلیسی

با نزدیک شدن به ایام عید نوروز۹۷ موسسه بهکلام با توجه به استقبال چشمگیر شما عزیزان در دوره های نوروزی گذشته و کارگاه های آیلتس، تافل، PTE و مکالمه در سال جدید نیز قصد دارد با بهره گیری از تجربه سالیان قبل و اساتید برجسته تهران دوره نوروزی آیلتس، دوره نوروزی تافل و دوره نوروزی PTE را برگزار نماید.

تا شرایط را برای عزیزانی که در فرصت تعطیلات عید نوروز ۹۷ بدنبال کسب نتایج درخشان در آزمون ها هستند بتوانند در مدت دوره فشرده نوروزی ۹۷ به این مهم دست یابند برای دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری و نحوه ثبت نام در کارگاه های نوروزی ۹۷ با ما همراه باشید:

این دوره نوروزی مناسب چه کسانی است؟

دوره نوروزی آیلتس یا تافل و یا PTE با توجه به نیازهای شما در مدت زمان کوتاه و با بالاترین کیفیت برگزار خواهد شد تا تمامی عزیزان به نتایج دلخواهی که دارند برسند و سعی شده در برنامه ریزی و بخش بندی دوره نوروزی تمام جنبه ها لحاظ شود و حاصل ساعت ها تبادل نظر اساتید موسسه بهکلام می باشد.

در کنار این کارگاه های نوروزی مشاوره و برنامه ریزی آمادگی آزمون ها به صورت فرد به فرد هم صورت خواهد گرفت تا شاهد بیشترین بازدهی در این دوره ها باشید.

اما شما عزیزان هدف ها و شرایط متفاوتی برای ثبت نام در هر کدام از دوره های آیلتس، تافل و یا PTE را خواهین داشت :

زبان آموزانی که قبلا در آزمونها ( آیلتس-تافل-PTE) شرکت کرده اند و به هر دلیلی نتیجه دلخواه را نگرفته اند و نیاز دارند که بخش هایی از مهارت های خود را تقویت کنند تا نمره بالاتری بگیرند.

دوستانی که محدودیت زمانی داشته و فرصت تعطیلات عید فرصتی طلایی برای پیشرفت چشمگیر برای این عزیزان است و میتوانند با شرکت در کلاسهای نوروزی بهکلام موفقیت خود را دوچندان کنند.

آن دسته از زبان آموزانی که فرصت کافی تا آزمون را ندارند و فشرده بودن کارگاه ها برای آنها بسیار با اهمیت است و شرایط مختلف دیگری که شاید برای شما شرکت در این دوره نوروزی را ضروری میسازد…